O nás

V první den nemoci,si můžete oběd po domluvě s vedoucí ŠJ (Telefon: 318593685., E-mail: jidelnanknin@seznam.cz) vyzvednout ve Školní jídelně,spodní vchod v 10:50 hod. Pokrm je určen k přímé spotřebě, je zdravotně nezávadný a mikrobiologicky čistý v době plnění do jídlonosiče.

Vedoucí ŠJ: Petra Moravcová

Telefon 1: +420 702 084 539

Telefon 2: +420 318 593 685

E-mail: jidelnanknin@seznam.cz

Ceny stravného od 1. 1. 2020

PDF dokument Typ: PDF dokument, Velikost: 383.82 kB

Ceny stravného

Pravidelné měsíční platby posílejte na č. účtu 129886295/0300

Ceny stravného pro dané skupiny

• 6 - 10 let - 660,-kč - 1.- 4. třída
  • 11 - 15 let - 704,-kč - 5.- 9. třída
  • 15 - 16 let - 726,-kč - 9. třída

• 3 - 6 let - dopolední strava - 814,-kč
  • 3 - 6 let - celodenní strav - 1144,-kč
  • 6 - 7 let - dopolední strava - 924,-kč
  • 6 - 7 let - celodenní strava - 1188,-kč

Pro upřesnění: daného věku musí dítě dosáhnout vždy k 31.8. tzn. pokud do první třídy nastupuje dítě již jako sedmileté, automaticky se ve čtvrté třídě řadí do skupiny 11 - 15 let a to samé v deváté třídě, zařadí se do skupiny 15 - 16 let, to vše vždy od září.

Nezapomínejte používat var.symbol obdržený ve školní jídelně.

Z bezpečnostních a hygienických důvodů se jídlo vydává v jednorázových nádobách, které dodá jídelna za poplatek 10,- až 15,- Kč.

Pro vyzvednutí musí strávník nahlásit nejpozději do 10:40 jméno, třídu a čas, kdy si oběd vyzvedne.

Každý rodič si musí stravné přihlašovat a odhlašovat sám, základní škola, školní družina ani mateřská škola toto nezajišťují.

Bezstravenkový systém výdeje jídel

Každý strávník si musí vyzvednout čip, který bude předán proti vratné záloze 125,- Kč. Čipy si vyzvedněte v kanceláři vedoucí školní jídelny. Čip bude mít každý strávník stejný po celou dobu docházky do naší školní jídelny. Při ztrátě nebo poškození si bude muset strávník koupit čip nový. Pokud si někdo v den výdeje oběda čip zapomene, bude muset počkat, až budou vydána jídla ostatním strávníkům v turnusu, a pak dostane od vedoucí školní jídelny náhradní doklad o přihlášeném a zaplaceném obědě.

Každý, kdo bude chtít spravovat účet svého dítěte sám (včetně odhlašování a přihlašování stravného), bude potřebovat přihlašovací údaje (viz dále Bezhotovostní platba za stravné).

Při ukončení docházky do školní jídelny se strávníkům vrací záloha proti nepoškozenému čipu zpět.

Bezhotovostní platba za stravné

Každý, kdo bude chtít spravovat účet svého dítěte sám (včetně odhlašování a přihlašování stravného) a platit přes interbanking, bude potřebovat přihlašovací údaje, které získáte u vedoucí školní jídelny:

Zařízení: 4839

Už. jméno: příjmení a jméno, dohromady bez diakritiky a malými písmeny

Heslo: číslo strávníka - dodá vedoucí školní jídelny

E-mail: každý svůj, je potřebný pro zasílání potvrzovacích sms

Zprávy si každý zadá podle vzoru a potřeby.

Číslo účtu školní jídelny: 129886295/0300

Pro platby přes internet musí sdělit rodiče školní jídelně číslo svého bankovního účtu a e-mail kvůli přiřazování plateb. Plátce nesmí zapomenou vyplnit variabilní symbol, který dostane od vedoucí školní jídelny, jinak nebude možné platbu přiřadit a účet strávníka nebude mít kredit pro přihlašování stravného. Stravné přes internet se bude platit nejdéle ke každému 26. dni v měsíci na měsíc následující, aby platba došla včas a bylo ji možno spárovat s daným strávníkem. Po připsání platby na konto strávníka může rodič přihlásit stravné v portálu www.strava.cz. Předem upozorňujeme, že platba musí být vždy na celý měsíc, aby pokryla přihlašované dny dle stravovacích zvyklostí daného strávníka. Přihlašování bude možné do 14:00 hodin předešlého dne na den následující a odhlašování v den výdeje do 7:00 hod. Pro obsluhu svého účtu si pečlivě prostudujte návod, který je k dispozici u každého účtu pro přihlášení. Pro každého, kdo si zvolí bezhotovostní platbu, bude umožněna i platba v hotovosti v kanceláři školní jídelny, ale pro strávníky, kteří si zvolí platbu v hotovosti, bude pouze tato možnost placení. Ti z vás, kdo si zvolí bezhotovostní platbu, si budou stravné přihlašovat sami na portálu www.strava.cz.

Odhlašování

Odhlašování bude možné několika způsoby:

1) Telefon: +420 702 084 539

2) E-mail: jidelnanknin@seznam.cz

Ten, kdo bude využívat portál strava na přihlašování, může stejně tak i odhlašovat.

Svátek má Jaroslav

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den grafiky

Zítra má svátek Vlastislav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den smutku
  • Mezinárodní den pro bezpečnost a zdraví při práci

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

dnes, sobota 27. 4. 2024
jasno 18 °C 4 °C