Rozvrh 2021/2022 zde.

Matematika 20. - 24. 9.: Stále opakujeme látku z 8. ročníku, konkrétně VÝRAZY (sčítání, odčítání, násobení, dělení, vytýkání a vzorce).

Dne 27. 9. se uskuteční již tradiční turistický výlet kolem Kocáby. Sraz nejdéle v 7:40. Následně budeme odvezeni smluvním autobusem do Štěchovic a vyrazíme zpět. Předpokládaný návrat ke škole je 14:00. S sebou turistickou obuv a oblečení dle aktuálního počasí a jídlo a pití na celý den. Rádi bychom při zastávce u fotbalového hřišti v Lečici opekli špekáčky. Kdo se bude chtít přidat, tak nějaký přibalit do batohu.

Informace k plánovanému vzdělávacímu kurzu pro žáky 9. třídy k nahlédnutí zde.

Milí deváťáci,

srdečně Vás zdravím ve školním roce 2021/2022. Dne 1. 9. se sejdeme v 7:40 v učebně loňské devítky (U25). Na první školní den si prosím přineste desky (dostanete domů k vyplnění několik dokumentů) a něco na psaní. Ve škole se zdržíte jen krátce. Po testování si popovídáme, dostanete základní informace k organizaci prvního týdne, seznam sešitů pro jednotlivé předměty a kolem 9 hodiny se opět rozejdeme.

Doufám, že jste si prázdniny patřičně užili a těším se na viděnou.

Vojíř

PS.: Přikládám pozvánku na den otevřených dveří GaSOŠE Sedlčany. Podrobnosti probereme ve škole. Letáček pro žáky