7.B třída

ČJ

Týden od 16.9. do 20.9.

Při mluvnici budeme opakovat větné členy, zjistila jsem, že nám to příliš nejde. Budeme se učit další vedlejší větný člen - př. určení příčiny. V hodině literatury se budeme věnovat opakování liter. žánrů a budeme číst ukázku z čítanky. Při slohu budeme opakovat vypravování a budeme psát slohovou práci. Nezapomeňte na domácí úkol!

Přeji hezký víkend.

J. Zouchová

 

 

 

Dne 11. 9. se žáci 7.B zúčastní tradičního Putování kolem Kocáby. Žáci den stráví pod vedením Mgr. Šteflové. Začátek akce je 7:40 v budově školy. Předpokládané ukončení akce 13:30 – 14:00 na náměstí v Novém Kníně.

Dne 11. 9. se vybraní žáci zúčastní závodu v orientačním běhu. Závod se uskuteční na Dobříši. Plánovaný odjez je v 7:31 linkovým autobusem z Nového Knína. Předpokládaný návrat ve 12:20 z Dobříše. Ukončení akce a rozchod ve 12:45. Vedoucí akce - Milan Vojíř

Požadavky na vybavení:
TV - sportovní oblečení a obuv na ven i do tělocvičny, děvčata-vlasy svázané, omluvenky písemně do ŽK
Mat - sešit A4 nelinkovaný 460 (440)