6.B třída

Týden od 21.10. do 25.10.

22. 10. Př test: vztahy mezi organismy (v sešitech máte pracovní list z 18. 10.)

PÁ test Měsíc

Týden od 14.10. do 18.10. 

15.10. - Přineste si s sebou na výtvarnou výchovu skořápky (půlky) vlašských ořechů, pokud je máte a máte možnost je přinést:-) Kluci si je přinesou na pondělí 21.10., holky na čtvrtek 24.10. . Pokud má někdo možnost přinést "čepičky" žaludů, tak je prosím přineste také. Ty, co již přinesli, chválím:-) Dále si do kufříku připravte tempery - stačí 3 - 4 barvy + alespoň jeden štetec.  Pokud by měl někdo možnost přinést již suchá semínka dýně (protože jste třeba již doma dlabali dýně), bylo by to skvělé, protože se nám budou hodit do budoucích hodin VV koncem října či začátkem listopadu. 

Př a Fy začnou kontroly vedení sešitů

18. 10. Př příprava na test: vztahy mezi organismy (píše se 22. 10.)

Z - téma Země test v PÁ a kont. sešitů

Týden od 7.10. do 11.10.

Fy test: atom

Týden od 30.9. do 4.10.

Z - PÁ testík na Vesmír

Fy - ještě jednou test vlastnosti látek

Př - probrali jsme HOUBY od str. 34, test: stavba houbového těla, poznávání hub


Požadavky na vybavení:

Př -  sešit A4 nejlépe nelinkovaný, nůžky, lepidlo v tyčince

Fy - sešit dle vlastního výběru, pravítko, kalkulačka povolena