6.B třída

Týden od 27.9. do 1.10.

V pondělí 27.9. jdeme turistický pochod údolím Kocáby. S sebou svačiny, pití, sportovní obuv a oblečení a dobrou náladu. Sraz před školou v 7:40. Návrat a konec akce cca ve 14h.

Týden od 20. do 24. 9.

21.9. od 16h se konají třídní schůzky.

Milí šesťáci, připomínám, že ve čtvrtek 23.9. proběhne malá písemná práce z přírodopisu, jak jsme se domluvili na naší úterní hodině. Téma je: Podmínky a projevy života.

P. Hejrová

Rozvrh 2021/2022 zde.

Týden od 6. do 10.

Vážení šesťáci, od pondělí probíhá výuka podle rozvrhu. Tak mějte s sebou pomůcky... a dobrou náladu. První hodinu se budete opět testovat ve třídě. Hezký víkend! PT

1. 9.

Vážení šesťáci! Třídu budeme mít v 1. patře proti schodům (6. A je o patro výš). Seznam žáků třídy bude na dveřích vyvěšen. První den ještě nemusíte mít přezůvky. S sebou si prosím vezměte desky na dokumenty. Konec vyučování cca v 9 hodin.

Petr Tyrmer, t.u. , tyrmer@centrum.cz