4. A Třída

Rozvrh 2021/2022 zde.

Vážení rodiče a milí žáci,

dovolte abych Vás pozdravil v novém školním roce a představil se. Jmenuji se Augustin Kůr a v tomto školním roce jsem třídním učitelem 4.A a budu učit všechny předměty kromě Aj. Tu bude učit paní učitelka Kadlecová.

Pro začátek zasílám jen pár informací k docházce v tomto týdnu.

Informace k začátku školního roku:

• Žáci si přinesou desky na tiskopisy, které první den dostanou.
  • 1.9. bez přezouvání s rouškou, testování žáků, přivítání a seznámení (konec vyuč. nejpozději do 9:00 h)
  • Družina funguje od 2. 9.
  • Výuka 2. 9. a 3. 9. do 11:10 h (ve společných prostorách nošení roušek).
  • Od 6.9. se učíme podle rozvrhu.

Seznam pomůcek:

V penálu: 2 pera, 2 tužky č.2, guma, ořezávátko, tuhé lepidlo (lepící tyčinka), nůžky, malé pravítko na podtrhávání, pastelky

Matematika: trojúhelník s ryskou, pravítko 30 cm, kružítko

Tělesná výchova: sportovní oblečení na ven i do tělocvičny (krátké i dlouhé sport. kalhoty, tričko, mikinu), sportovní obuv (vyzkoušet podrážku, zda nedělá šmouhy). Děvčata s dlouhými vlasy gumičku. Omluvenky písemně.

VV a PV: seznam věcí dostanou napsaný na papíru. Doporučuji plastový nebo pevný kartonový box, kufříky jsou zbytečně drahé a rozbíjejí se.

Dětem přeji spousty školních úspěchů, nám pevné nervy a všem pokud možno „normální“ školní rok. :o)

Většinu informací se žáci dozví v tomto týdnu. Kdyby byl ještě nějaký neodkladný dotaz. Přikládám můj tel: 777 666 474.

S pozdravem a přáním pohodového dne

Augustin Kůr