2.A třída

Rozvrh 2021/2022 zde.

22. 9.

V pondělí 27. 9. jdeme na vycházku do okolí školy, návrat do 11:10. Téma: Pozorování podzimní přírody, prvky OČMS. Bližší informace  máte ve svých e-mailech.

19. 9.

Na Pv (22. 9.) žáci potřebují jehlu, nit, kousek látky (velikost zhruba 10 cm x 15 cm) a kousek vaty (lze nahradit rýží, čočkou...) - bude sloužit jako výplň

Na M potřebují pravítko - pravidelně (mohou si zanechat ve škole v boxíku)

15. 9.

Plánovaná akce: ZOO Plzeň (4. 10.) - vše bude upřesněno zhruba týden před plánovanou akcí

3. 9.

Dnes jsem dětem rozdala čítanku. Nemusejí ji nosit každý den, číst z čítanky budeme pouze v úterý a ve čtvrtek.

2. 9.

Do vašich e-mailů vám byla zaslána nabídka kroužků a požadavek na vklad pro tento školní rok.

__________________________________________________________________________________________________________________

Vážení rodiče, milí žáci,

zdravím vás v novém školním roce.

Informace k zahájení školního roku máte ve svých e-mailech.

P. Vacková