1.B třída

Rozvrh k nahlédnutí zde.

16. 6. Informace k závěru školního roku - aktualizace, podrobnosti v mailu:

Pá 18. 6. Zeměráj Kovářov – výlet, odjezd v 7: 45 od školy, návrat po 12. hodině, oběd bude, viz mail

Út 22. 6. Včelař ve škole – přinést lžičku (1. + 2. hodina)

St 23. 6. Poslední den, kdy si berou děti tašku s učením, od čtvrtka 24. 6. potřebují jen penál a svačinu, ŽK, notýsek

Čt 24. 6. 9: 30 Pasování dětí na čtenáře - viz mail

Po 28. 6. Hasiči - viz mail

Út 29. 6. Děti si mohou přinést hračky, stolní hry, odnesou si kufříky, věci na Vv, Pv, Tv, výkresy, přezůvky

St 30. 6. Vysvědčení – děti si přinesou desky na vysvědčení, viz mail

6. 6. Ve středu 9. 6. - fotografování tříd - pouze společné foto, ne skupinky. Tv - tento týden opět dle počasí (tělocvična nebo hřiště), příští týden Tv nebude.

28. 5. Vážení rodiče, zde jsou doplněné termíny již objednaných akcí pro třídu (viz dnešní mail), podrobnější informace upřesníme vždy předem v notýsku:

Út 1. 6. - návštěva knihovny (3. nebo 4. hodina)

St 9. 6. - fotografování tříd

Pá 18. 6. - výlet "Zeměráj" Kovářov (od rána, cca do 12 hodin)

Út 22. 6. - včelař ve škole (1. + 2. hodina) - 70 Kč, v ceně 30 ml masti propolis, přinést si vlastní lžičku
Čt 24. 6. - 9: 00 Pasování na čtenáře - akce knihovny, možná přítomnost rodičů (školní zahrada nebo tělocvična, dle počasí)
Po 28. 6. - hasiči - program (místo turistické vycházky)

24. 5. TENTO TÝDEN BUDE TV PODLE ROZVRHU HODIN - děti mají mít oblečení na ven i do tělocvičny, dvojí obuv (řídíme se dle počasí)

10. 5. AKTUÁLNÍ ZMĚNY V ROZVRHU HODIN: Vzhledem k tomu, že hodiny tělesné výchovy zatím nemohou kvůli opatřením probíhat ve vnitřních prostorách školy, TV přizpůsobíme počasí. Zítra 3. a 4. hodinu proběhne (místo pevně daných čtvrtečních a pátečních hodin) dvouhodinovka na hřišti. Bližší informace v mailu.

23. 3. Dnes zasílám v mailu informace o setkání on-line s paní družinářkou.

26. 2. Vážení rodiče, situace je bohužel opět nejistá, takže jsem dnes raději dětem rozdala další písanky a složku s pracovními listy na 3 týdny. V případě distanční výuky budu vysílat podle kalendáře v Teams a psát maily s učivem tak, jak jste byli zvyklí na podzim. S rodiči nemocných dětí se domluvím individuálně.

10. 2. Potřeby na M, Čj - prosím dokoupit, kdo nemá: malé pravítko cca 15 cm, stojánek na čtení (velmi nám pomůže při přepisu z předlohy do sešitu, plastový stojí kolem 50,-). Lepidla jsem dokoupila z fondu. Přeji dětem krásný zbytek prázdnin na sněhu:-)

28. 1. Pololetní vysvědčení

Vážení rodiče,

chválím všechny děti za krásné výsledky v prvním pololetí a mám velkou radost, jaký udělaly i v obtížných podmínkách pokrok :-).

Přeji opět všem pevné zdraví a děkuji za spolupráci.

13. 11. Učivo do 16. 11.  ŽA - do str. 43, malá písanka - dokončit str. 9, M - na str. 48 cv. 1

11. 11. Učivo do 13. 11.: ŽA - do str. 43, malá písanka - dle pokynů, M - do str. 47 + 56, početník - do str. 10, podrobnosti o učivu a on-line výuce v mailu

5. 11. Učivo do 6. 11.: ŽA - do str. 39, malá písanka - str. 19 - 4 řádky, M - do str. 44, početník - do str. 7, podrobnosti v mailu

30. 10. V mailech máte informace o učivu a přihlašovací údaje na Alfbook a Teams.Spojení přes Teams - bližší informace v mailu! Učivo do 4. 11.: ŽA - do str. 37, malá písanka - do str. 14, velká písanka zezadu - do str. 4, M - do str. 42 a 56 cv. 1, 2, početník - do str. 6, Čs do str. 15, podrobnosti v mailu

21. 10. Zahájen zkušební provoz systému "Škola v pyžamu", podrobnosti v mailech

20. 10. Do 23. 10.: ŽA - do str. 35, malá písanka - do str. 7, M - do str. 39, velká písanka - zezadu do str. 6, Čs - do str. 14, početník do str. 4, PL

14. 10. Učivo od 14. 10. do 16. 10. rámcově, konkrétní v dnešním mailu rodičům:

ŽA - do str. 31, malá písanka - do str. 6, M - do str. 31, velká písanka - zezadu do str. 5, Čs - do str. 13, PL

13. 10. Vážení rodiče,

zítra ode mě obdržíte 1. mail s pokyny k distanční výuce, bude v něm učivo do konce tohoto týdne. Dnes jsem všem dětem rozdala složku s pracovními listy, které budou spolu s pracovními sešity vyplňovat POSTUPNĚ, podle časového plánu tak, jak budu psát do mailů. Na tyto stránky budu vkládat jen rámcový týdenní plán. Zítra mohou děti dopsat číslice 5 ve velké písance, v ŽA + M + ČS po jedné stránce.

6. 10. Ve čtvrtek 8. 10. - podzimní dopolední vycházka v okolí Knína. Batoh, penál, svačina, pití, sportovní oblečení, pláštěnka. V pátek 9. 10. nebude tělocvik.

2. 10. Na Tv mají mít děti vždy dvojí obuv - lehčí do tělocvičny (cvičky, jarmilky) a pevnější plné tenisky na ven, tepláky místo kraťasů,

v úterý na Vv si děti přinesou dva listy ze stromů - různě zbarvené

15. 9. Prosím rodiče, kteří ještě nedali dětem do školy tyto pomůcky, nechť tak učiní v nejbližší době:

1) mazací tabulka + 2 fixy (bylo v balíčku, jen přidejte malý hadřík) - zůstává ve škole, nacvičujeme tvary písmen, číslic

2) deska na modelování a modelína, vodovky, štětec, kelímek, podložka - zůstává ve škole

3) desky na písmena a číslice - s tímto pracujeme ve škole, ale děti si také nosí domů na procvičování a pro přehled rodičů

4) papírové číslice a písmena (bylo v balíčku)

Učivo pro déle nemocné děti zasílám vždy v polovině a na konci týdne, jinak podle potřeby.

Od 8. 9. jsou povinné roušky ve společných prostorách školy a v jídelně.

Milí rodiče,

přeji všem hodně zdraví, radosti a trpělivosti a dětem pokud možno klidný průběh celého školního roku!

Třídní učitelka Iva Dušková

4. 9. Prosím o vyplnění první strany ŽK a formulářů (nejnověji kroužky). Příští týden se učíme již podle rozvrhu, budou slíbené DÚ – označené razítkem - malou kytičkou. Nezapomeňte dát dětem pomůcky na Vv a Pv, věci na Tv (dvojí obuv - tělocvična nebo ven, dle počasí). Prosím, denně kontrolujte ŽK (i zezadu), tašku – věci podle rozvrhu, DÚ, ořezané tužky, pastelky.