1.A třída

14. 10. Prosím o pravidelnou kontrolu emailů

12. 10. Na zítra vystřihnout písmeno S s

6. 10. Ve čtvrtek 8. 10. půjdeme na poznávací procházku Novým Knínem. V tento den děti nepotřebují učení, přinesou si jen penál, ŽK, svačinu a pití (třeba i termosku s teplým čajem), vhodné oblečení a obuv - dle počasí (raději přibalte i pláštěnku). Podle předpovědi by však mělo být polojasno. Venku budeme zhruba 3 vyučovací hodiny, na poslední hodinu se vrátíme do školy a budeme vypracovávat pracovní listy.

5. 10. Na zítra vystřihnout písmeno Ee, děkuji.

29. 9. Pokud mají děti za Dú čtení, prosím o podpis rodiče pod zadaný úkol, děkuji. Učebnici M mají děti ve škole-nehledejte. Když dětem chybí nějaký sešit nebo pracovní učebnice, je to z toho důvodu, že byla ponechána ve škole ke kontrole.

28. 9. na středu děti potřebují vystřižené písmeno L l

22. 9. Dnes děti dostaly čtení, zítra je přezkouším + úkol z M

21. 9. Na zítra děti potřebují vystřižené písmeno A a

18. 9. Děti dnes dostaly kromě písemného úkolu také ústní cvičení (ŽA na str. 16 - kytičkové cvičení). V pondělí je z toho přezkouším. Vzhledem k tomu, že už začínáme číst první písmena a slabiky, budou takováto cvičení zadávána pravidelně. Prosím, podepisujte dětem i tyto úkoly, abych měla jistotu, že doma četly. Děkuji.

15. 9. Mezi pomůckami dětem chybí paletka na míchání barev. Prosím o její zakoupení. Dále děti potřebují krabičku od sirek nebo jinou zasunovací krabičku, třeba od sýru Kiri. Vložíme si do ní kolečka z přílohy v M za str. 29, aby se nám neztrácela. Děkuji za spolupráci.

14. 9. Na zítra (15. 9.) děti potřebují desky na písmena, doma si vystřihnou písmeno M m a vloží do desek.

12. 9. Pro vaši a mou kontrolu vkládám přehled přihlášených na kroužky. Pokud někdo přihlášku vyplňoval a není mezi zapsanými, informujte mě, pošlu vám po vašem dítěti přihlášku novou. Jeden z vás vyplnil kroužek přírodovědný a pěvecký, ten ale bohužel není otevřen pro žáky 1. tříd.

Anglický jazyk - Bohoušek, Jaroušek, Ben, Eliška, Toník, Julian

Základy míčových her - Ben, Fanda, Bohoušek, Julinka, Toník

11. 9. Na Pv (15. 9.) děti potřebují jeden dřevěný kolíček na prádlo.

8. 9. Zítra děti potřebují vystřihané číslice a tečky a mazací tabulku + fix (budeme používat pravidelně). K mazací tabulce jim dejte malý hadřík. Dále prosím o pravidelnou kontrolu pomůcek (ořezané pastelky). Dú si kroužkujeme, prosím o podpis pod každým domácím úkolem. Děkuji za spolupráci.

7. 9. Od 8. 9. jsou povinné roušky ve společných prostorách školy a v jídelně.

Rozvrh pro školní rok 2020/2021- ke stažení zde

1. 9. Vítám vás na stránkách naší třídy. Výchovný poradca

Žáci dnes dostali předběžnou nabídku kroužků. Kroužek Aj pro prvňáčky bude otevřen jen v případě dostatečného počtu zájemců.

2. 9. Děti dnes dostaly další formuláře k vyplnění. Pokud máte zájem, aby vaše dítě navštěvovalo nějaký kroužek, vyplňte zápisní lístek do kroužku - podle nabídky kroužků, kterou jste dostali včera. Dále, prosím, vyplňte formulář Souhlas v souvislosti s fotografiemi a videem.

Dejte dětem všechny učebnice a pomůcky, které dostaly, pomalu do nich začneme nahlížet a pracovat s nimi, děti už jsou natěšeny a tak nechci brzdit jejich nadšení do učení. Organizační záležitosti jsme z větší části už zvládli, od pondělí pojedeme naplno podle rozvrhu.