Sdělení

Zobrazení: 225
Vážení zákonní zástupci,

nejprve bych si Vás dovolil všechny pozdravit a poděkovat Vám i Vašim dětem za příkladnou spolupráci v této problematické době.

9. ROČNÍK

Sděluji Vám, že na základě rozhodnutí MŠMT se od 11. 5. 2020 opětovně otevírá škola pro žáky 9. ročníku, kteří se chystají na přijímací zkoušky na SŠÚčast žáků je zcela dobrovolná, je však nutné vyplnit dotazník a čestné prohlášení v příloze.

Výuka bude zaměřena pouze na přípravu žáků k přijímacím zkouškám  z českého jazyka a matematiky a bude probíhat ve dnech pondělí - středa - pátek od 8.00 do 11.30 hodin.

Do čtvrtka 7. 5. 2020 zašlete vyplněný dotazník (viz příloha) na emailzsmsnovyknin1@seznam.cz
Upozorňuji, že přijetí žáka je podmíněno podepsáním čestného prohlášení (viz příloha). Vzhledem k tomu, že skupiny mají být neměnné, není možné se přihlásit po termínu 7. 5. 2020.
·        Maximální počet žáků ve skupině je 15. Vždy musí být splněny podmínky: jeden žák v lavici rozestupy mezi lavicemi.
·        Složení skupin je neměnné po celou dobu. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později než k 11. 5. 2020.
·        Připouští se střídání více vyučujících u jedné skupiny žáků, pokud je to nezbytné ve vztahu k přípravě na přijímací zkoušky.
·        Zvýšený dohled nad pohybem žáků ve společných prostorách: chodby, wc, omezení volného pohybu žáků.
·        Povinnost nosit roušky; doporučené množství roušek – dvě na den.
·        Žák bude do školy vcházet sám.
·        Školní jídelna bude vařit po otevření mateřské školy /viz web školy/.

dotazník 9. ročník

Tištěná podoba je k dispozici v kanceláři školy.