6.B třída

Test z Př út 25. 9. učebnice str. 8 až 10

Test z Fy v po 24. 9. Téma: těleso, látka a vlastnosti látek

20. 9. -  se koná exkurze do knihovny v Dobříši. Vyučování dle rozvrhu jen první vyučovací hodinu, následně odjezd. Na oběd budeme zpět ve škole.

Milan Vojíř

Milí šesťáci,

vítám Vás na druhém stupni základní školy.

Budeme se spolu učit angličtinu. Učebnici jste už dostali, pracovní sešit dostanete od mě ve čtvrtek 6. 9.

Na angličtinu budete potřebovat dva červené linkované sešity - jeden velký A4 a jeden malý A5. Pokud máte ještě místo ve slovníčku A4 z loňského roku, můžete pokračovat v něm. Sešity si přineste na první hodinu.

Těším se na hodiny s Vámi.

Irena Kadlecová

3. 9. 2018

Informace od J. Tyrmerové:

Vybavení na Př: - sešit formátu A4 bez linek (možno i linkovaný), nůžky, suché lepidlo v tyčince, pastelky (několik základních barev)

Vybavení na Fy: - sešit nejlépe A5 - 545 (malý čtverečkovaný), pravítko, kalkulačka je na výpočty povolena

Vybavení Tv: do tělocvičny: triko, kraťasy, tepláky či legíny, nejlépe sálovou obuv (je možné mít i jinou sportovní obuv se světlou podrážkou, cvičky nejsou vhodné)

na hřiště: pevnou sportovní obuv (jiná než do tělocvičny), oblečení možo použít stejné jako do tělocvičny + mikina a náhradní ponožky