6.A třída

Test z Př út 25. 9. učebnice str. 8 až 10

Test z Fy v po 24. 9. Téma: těleso, látka a vlastnosti látek

20. 9. po první vyučovací hodině exkurze knihovna Dobříš, na oběd se vracíme do školy

14. 9.

Termín odevzdání přihlášek do kroužků je 19. 9.

10. 9.

Žákům předán dokument pro rodiče týkající se odpovědnosti za žáky v době polední přestávky. Vybírám podepsaný dokument nejpozději ve středu 12. 9., zároveň proběhne kontrola ŽK.

J. Tyrmerová, TU

6. 9.

Vážení rodiče,

třídní schůzka šestých ročníků proběhne 19. 9. 2018 v učebně 6. A od 16:00.

Na setkání s Vámi se těší třídní učitelka Jitka Tyrmerová.

Dne 13. 9. 2018 budou žáci 2. stupně putovat kolem Kocáby. Odjezd v 7:40 autobusem do Štěchovic. Předpokládaný návrat okolo 14:00.

S sebou: turistickou obuv, vhodné oblečení, batůžek se svačinou a pitím, drobné kapesné. Cestou budeme dělat několik zastávek na odpočinek a oheň na opékání.

Milí šesťáci,

vítám Vás na druhém stupni základní školy.

Budeme se spolu učit angličtinu. Učebnici jste už dostali, pracovní sešit dostanete od mě ve středu 5. 9.

Na angličtinu budete potřebovat dva červené linkované sešity - jeden velký A4 a jeden malý A5. Sešity si přineste na první hodinu.

Těším se na hodiny s Vámi.

Irena Kadlecová

3. 9. 2018

Informace od J. Tyrmerové:

Vybavení na Př: - sešit formátu A4 bez linek (možno i linkovaný), nůžky, suché lepidlo v tyčince, pastelky (několik základních barev)

Vybavení na Fy: - sešit nejlépe A5 - 545 (malý čtverečkovaný), pravítko, kalkulačka je na výpočty povolena

Vybavení Tv: do tělocvičny: triko, kraťasy, tepláky či legíny, nejlépe sálovou obuv (je možné mít i jinou sportovní obuv se světlou podrážkou, cvičky nejsou vhodné)

na hřiště: pevnou sportovní obuv (jiná než do tělocvičny), oblečení možo použít stejné jako do tělocvičny + mikina a náhradní ponožky