Please install or Enable the Social Login Plugin

Akce v listopadu:

Ve středu 14.11. v 16.00 hod. – informace pro rodiče žáků, kteří se budou hlásit na osmiletá gymnázia (průběh přijímacího řízení a setkání se zástupci středních škol a učilišť). Akce proběhne v jídelně naší školy.

V úterý 20. listopadu od 15.00 do 17.00 hod. – třídní schůzky formou konzultací.

V pátek 23. listopadu – návštěva filmového představení v Praze (Cinestar Anděl). Návrat ke škole mezi 12.30 – 13.00 hod.

V týdnu do 26.do 30. listopadu bude probíhat sběr starého papíru, vždy od 7.10 do 7.30 hod. na místě obvyklém, tj. zadní vchod školy.

Procvičování češtiny: https://www.pravopisne.cz/category/pravopisna-cviceni/psani-bebje-vevje/

Přehled učiva na týden od 5. do 9. listopadu:

Čtení s porozuměním : Mauglího bratři – do str. 25

Hravá čeština /pracovní sešit/ : do str. 25

Slohová výchova: PS do str. 6

Anglický jazyk

Učebnice + pracovní sešit: Unit 7 - do str. 17

Učebnice do str. 20 + pracovní sešit: do str. 15

Početník I.: do str. 15

Vlastivěda

Učebnice  do str. 24 + pracovní sešit:  - do str. 15

Přírodověda