INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU 2018

Lyžařský výcvik žáků 7. a 8. třídy ZŠ Nový Knín se uskuteční na Šumavě ve dnech 9.2. -16. 2. 2018. Ubytováni budeme v Horském hotelu Kodrea, 384 93 Nové Hutě 4, (www.kodrea.cz), ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní sprchový kout a WC. Pro výcvik na sjezdových lyžích budeme využívat místní lyžařský areál Nové Hutě (též možnost dopravy skibusem do lyžařského areálu  Zadov – Churáňov), výcvik na běžeckých lyžích se uskuteční na místních upravovaných běžeckých trasách.

Cena: cca 3.200,- Kč (ubytování a stravování, doprava smluvním autobusem k hotelu). Rodiče uhradí skutečnou cenu zájezdu (dopočítáme podle nákladů za autobus) vkladovým listem (žáci obdrží ve škole) na účet školy nejpozději do 1. 3. 2018.

Povinné vybavení (další bude upřesněno přihlášeným žákům) :

* sjezdové lyže, hole a boty lyže je třeba nechat seřídit v lyžařském servisu a přinést potvrzení o seřízení), lyžařské vosky

* lyžařská přilba a lyžařské brýle

* peníze na vleky (podle zdatnosti lyžařů, cca 1.500,- Kč, není součástí ceny zájezdu!!!)

Všichni žáci budou absolvovat povinně i výcvik na běžeckých lyžích (vlastní, nebo školní běžky). Je možno též absolvovat pouze běžecký výcvik. Stravování je zajištěno  třikrát denně, včetně pitného režimu ( zahajuje se obědem  v pátek 9. 2. 2018 , končí snídaní

v pátek 16.2.2018).

Lyžařského výcviku se mohou zúčastnit jenom žáci, kterým to umožňuje jejich zdravotní stav (bez zdravotního omezení).

Případné další informace obdrží žáci při hodinách TV, rodiče na tel. 318593272 a dále po odevzdání závazných přihlášek. Přihlášky je třeba odevzdat nejpozději do 25. 10. 2017. V případě zrušení účasti po odevzdání závazné přihlášky musí rodiče uhradit storno poplatky, pokud se nepodaří na uvolněné místo sehnat náhradníka!!!

Přihláška ke stažení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.