Zájmové kroužky

V letošním roce na naší škole pracuje celkem dvanáct zájmových kroužků.

Pro první stupeň jsou připraveny dva kroužky keramiky pod vedením Mgr. Johany Dvorské, kroužek míčových her pod vedením Jakuba Kluckého, kroužek florbalu, který vede pan učitel Miloš Krátký, výtvarný kroužek pod vedením paní učitelky Veroniky Procházkové, dva kroužky výpočetní techniky, které vede paní učitelka Jindřiška Kušniráková a dva kroužky pohybových her pod vedením pana učitele Augustina Kůra.

Žáci druhého stupně mají možnost navštěvovat kroužek žurnalistický, který vede paní učitelka Jana Zouchová, sportovní hry pod vedením pana učitele Miloše Krátkého a kroužek florbalu pana učitele Petra Tyrmera.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.